Reklama
Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej Diecezji Świdnickiej zgromadziły 30 maja 2026 roku w Strzegomiu drużyny z parafii i dekanatów naszej diecezji. W kategorii młodszej zwyciężyła parafia Miłosierdzia Bożego w Świdnicy, natomiast wśród starszych najlepsza okazała się parafia św. Andrzeja Boboli w Świdnicy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i rywalizacji w duchu fair play.
Reklama
Reklama
Reklama