Reklama
W łódzkiej katedrze członkowie chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego HARMONIA dziękowali Bogu za 140 lat swojej działalności. Historia chóru, który powstał jako tzw. chór sumowy przy parafii na Starym Mieście, wiąże się ściśle z historią Łodzi, a jego koncerty są wyjątkową okazją do podziwiania pięknie zharmonizowanych głosów. Uroczystej Mszy św. przewodniczył bp Piotr Kleszcz OFMConv.
Reklama
Reklama
Reklama